top of page
1логотип1.jpg

Юридична компанія

"Yurtsev&Partners"

             +38(096) 761 37 73

             +38(063) 498 20 32  

        Yurtsev.Partners@gmail.com

 

    Як правильно обрати професійного адвоката чи юриста?

           Як часто Ви задаєте собі питання: «Як правильно мені обрати професійного адвоката чи юриста, який би зміг вирішити мою проблему». Відповідь неоднозначна, але як показує практики, люди рідко задумуються над цим питанням і зазвичай шукають адвоката чи юриста «на швидку руку», але якраз от саме через це клієнти не отримують того результату на який сподівалися.

 

        В цій статті хочемо Вам дати невеликі поради як правильно обрати професійного адвоката чи юриста, який зможе дійсно допомогти Вам якісно вирішити проблему з якою Ви до нього звернулися. Отже:

        Перше на що потрібно звернути увагу при виборі «свого адвоката» - це відгуки, які про нього залишили клієнти. Такі відгуки в умовах нинішньої діджеталізації Ви без проблем зможете знайти в інтернеті. Зазвичай, в адвоката чи юридичної компанії з хорошою репутацією має бути свій вебсайт, соціальні сторінки в мережі інтернет та наявність компанії на гугл картах. Якщо ж такої інформації Ви в інтернеті не знайшли – Вам варто добре подумати перед тим чим йти в таку юридичну компанію чи до окремого адвоката. Адже, якщо в інтернеті не має реальних відгуків клієнтів про роботу правознавців, то скоріш за все в таких осіб чи компаній не має досвіду роботи або банальніше не має і зовсім клієнтів.

     По друге зверніть увагу чи має адвокат/юрист досвід роботи по питанню з яким Ви до нього звертаєтесь. Перевірити це як вже було зазначено вище зможете за допомогою відгуків реальних клієнтів з якими вже працював цей адвокат. Також інформацію про досвід роботи адвоката до якого Ви маєте намір звернутися можна перевірити і на сайті судової влади прописавши там прізвище, ім’я та по батькові адвоката. Але звертаємо Вашу увагу, що не завжди до прикладу позовні заяви можуть подаватися від імені самого адвоката, тому в таких випадках рекомендуємо Вам самостійно запитати адвоката чи має він досвід роботи по питаннях, які Вас турбують. Після цього Ви з впевненістю зможете доручити такому адвокату вирішення Вашої справи. 

         По третє при виборі юриста/адвоката обов’язково потрібно звертати увагу на те, який офіс цієї компанії/адвоката і чи є він взагалі, як облаштований, чи є в офісі необхідні для роботи засоби, техніка (наприклад чи є принтери, комп’ютери/ноутбуки тощо). Слід вказати, що якщо в адвоката/юриста немає облаштованого робочого місця, то це може свідчити про те, що у разі виникнення якихось додаткових питань чи претензій до такого правника, клієнт не знатиме його де шукати та куди звертатись. Також, не виключена ситуація, що такий правник може брати кошти нібито за власну роботу, а потім нічого не виконуючи зникати. З даного приводу доцільно також вказати, що хороший професіонал явно не буде ховатися від клієнтів, а навпаки забезпечить всі зручності для легкого пошуку його компанії, зв’язку з ним та його працівниками, радо буде ділитися своїм досвідом. З метою зазначеного адвокат обов’язково облаштує вивіску офісу, надасть візитку, вестиме власний сайт чи сайт компанії або ж сторінки в соціальних мережах. 

        Важливе значення має також зовнішній вигляд фахівця: чи він відповідає діловому стилю, чи є охайним та чистим. Можливо, хтось читаючи це подумає, що зовнішній вигляд немає значення, головне щоб професіоналом у справі, але, уявіть собі ситуацію коли адвокат в одязі для пляжу, чи брудному одязі буде представляти Ваші інтереси в суді чи в іншому державному органі. Чи хотіли б Ви собі такого адвоката? Яке враження він справить на суддю та опонентів?

       По четверте. Ціна юридичних послуг обов’язково має бути обгрунтованою: адвокат/юрист має розповісти клієнту що саме він робитиме (які документи готуватиме, куди їх подаватиме/ чи буде ходити до суду чи в інший орган) та скільки часу орієнтовно займає відповідна робота, та для чого це все робиться – тобто яка стратегія захисту/допомоги у відповідній ситуації. Якщо правник називає ціну без її обгрунтування, не знаючи ситуації клієнта та обсягу роботи, така ціна є надуманою і, скоріше за все, в кожному окремому разі така ціна буде різною і не виключено, що один клієнт сьогодні почує за майже аналогічний вид роботи 5 000 грн, а інший клієнт в інший день – 2 000 грн.

Говорячи про стабільність ціни за аналогічний вид роботи, радимо вам також звертати увагу чи є прайс у відповідного фахівця за певні види роботи. Наявність прайсу свідчить про те, що у відповідного юриста є стала цінова політика і що він не називає різні ціни різним клієнтам.

         Щодо якості послуг, слід вказати, що рівень професіоналізму помітно як і по телефонній розмові так і при першій консультації/зустрічі. Досвідчений правник обов’язково дізнаватиметься всі деталі відповідної ситуації, щоб максимально об’єктивно та якісно допомогти клієнту. Також, досвідчений адвокат/юрист обов’язково проаналізує документи і лише коли знатиме «повноту картини» і всі нюанси та особливості саме якогось конкретного клієнта – надасть індивідуальну достовірну і аргументовану консультацію. Якщо ж, юрист/адвокат надає висновки абсолютно не володіючи ситуацією, не з’ясувавши всі деталі, наприклад – за кілька хвилин під час телефонної розмови, то майте на увазі, що така консультація надана явно не якісно та юрист/адвокат не відповідає за достовірність та обгрунтованість наданої інформації.

         По п’яте. Зважте на: оперативність обслуговування персоналом юркомпанії; відсутність черг при очікуванні прийому адвокатом; уважність, повага, яку висловлюють адвокати та юристи по відношенню до клієнта при спілкуванні; простота та зрозумілість мови працівників компанії при наданні правової допомоги клієнту; режим роботи, доступність адвокатів та юристів компанії в заявлені робочі години. Також безумовним плюсом для юридичної компанії є можливість комфортного очікування клієнтами в приміщенні компанії (у випадку якщо клієнти прийшли до офісу раніше запланованого часу), можливість скористатися безкоштовним wi-fi, підзарядити телефон, попити чай/каву/воду тощо.

      По шосте. Це наявність гарантій від юридичної компанія при наданні своїх послуг. Так, абсолютно доречним є укладення належно складеного письмового договору між компанією та клієнтом, який визначає сам предмет договору та характер наданих послуг, основні права та обов’язки сторін при виконанні умов договору, відповідальність сторін у випадку їх невиконання, фіксування ціни наданих послуг тощо. Також у випадку оплати юридичних послуг готівкою клієнту слід звертати увагу на належно складені документи, що підтверджують факт оплати конкретних послуг. Все це може убезпечити клієнта від виникнення спірних та проблемних ситуацій.

Якщо у Вас ще залишилися запитання - ви можете отримати на них відповіді як у нас в офісі так і онлайн !

Для цього заповніть поля нижче або ж зателефонуйте нам.

Відправте заявку -

ми передзвонимо, і обговоримо Вашу ситуацію.

Щоб отримати консультацію

впишіть свої дані в форму 

і нажміть на кнопку:

Дякуємо, відправлено!

                            АДРЕСА

             21037, м. Вінниця, вул. Пирогова,

             буд. 76-Б, офіс 125.

             

    

                           КОНТАКТИ

             +38(096) 761 37 73

             +38(063) 498 20 32  

              Yurtsev.Partners@gmail.com

 

 

bottom of page